نام زیرپورتال : مازندران
اخبار

1396/12/8 سه‌شنبه

برگزاری نشست تخصصی شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت اموراقتصادی و دارایی با فعالین بخش خصوصی در استان مازندران

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی مازندران،جلسه تخصصی بررسی مسائل و مشکلات اصناف شهرستان بابل درحوزه دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت متبوع و هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل درمحل اتاق اصناف شهرستان بابل برگزارشد.

براساس این گزارش در این جلسه دکترقاسم پیشه اظهارداشت: در شرایط فعلی با قوانین و مقررات حاکم بر کسب وکار میشود تحرک و تسهیل جدی در حوزه اقتصاد ایجاد کرد منوط بر اینکه فعالان اقتصادی و دولتی ها بتوانند در تعامل با هم از قوانین نه برای باز دارندگی بلکه ایجاد تحرک استفاده کنند و حق و حقوق دولت را هم احترام گذاشته و تمام و کمال پرداخت نمایند اهتمام جدی بر اجرای قانون برای همه یکسان بوده و قانون نیزمی بایست برای همه افراد، مشاغل یکسان اجرا شود.

وی در خصوص نصب صندوق های مکانیزه فروش که از برنامه های اجرایی برنامه پنجم توسعه بوده وهنوز اجرایی نشده  گفت: با اجرای این برنامه و طرح جامع مالیاتی می توان امیدواربود عدالت مالیاتی به صورت ملموسی درجامعه اجرا و حق قانونی دولت نیز در این راستا استیفاء گردد.

مدیرکل اموراقتصادی و دارایی مازندران،درزمینه برخورداری از تسهیلات سرمایه در گردش ،با اشاره به اینکه سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان به عنوان متولی بخش تولید و تجارت استان می باشد از مسئولان اتاق اصناف خواست تا اقدام و پیگیری لازم را در خصوص برخورداری صنوف تولیدی از اعتبارات بسته رونق تولید ازطریق سازمان مذکورمعمول دارند.

ریاست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت اموراقتصادی و دارایی در استان مازندران در خاتمه  از مدیران مجموعه وزارت متبوع دراستان خواست تا نهایت اهتمام خود را دراجرایی نمودن برنامه وزارت  اقتصادی و دارایی در استان و بهبود فضای کسب و کاراستان به کارگیرند.


 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^