نام زیرپورتال : مازندران
اخبار

1396/9/20 دوشنبه

ساحل مجتمع فرهنگی و تفریحی وزارت اموراقتصادی و دارایی ساماندهی می شود

بر اساس توافق فی مابین مدیر کل اموراقتصادی و دارایی مازندران و فرماندار ساری ،ساحل مجتمع فرهنگی و تفریحی وزارت اموراقتصادی و دارایی در پلاژ فرح آباد ساری ساماندهی می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی مازندران،جلسه ساماندهی ،بررسی مشکلات و تامین امنیت مجتمع فرهنگی و تفریحی پلاژ فرح آباد ساری با حضور دکتر قاسم پیشه ،نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی و دارایی مازندران، حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع ،مجید حسین زادگان فرماندار ساری ،اسماعیل حسن زاده معاون سیاسی فرماندارو عباسی رییس مجتمع پلاژ فرح آباد ساری در فرمانداری ساری برگزار شد.
 در این جلسه قاسم پیشه ضمن تشریح شرایط نامناسب ساحل محدوده مجتمع پلاژ دارایی پس از آزاد سازی سواحل دریا خزر در محدوده پلاژهای دولتی ،گفت : با توجه به موقعیت مجموعه فرهنگی و تفریحی وزارت امور اقتصادی و دارایی به عنوان اولین مجموعه از پلاژهای دولتی ، شاهد ناامنی و تا حدودی حرج و مرج و شب گردی های نامتعارف در ساحل هستیم که گاهی اوقات باعث ایجاد نا امنی و مزاحمت برای میهمانان وزارت متبوع در این نقطه از ساحل می گردد.لذا خواستار هماهنگی و اقدام عاجل  جهت ساماندهی مناسب وضعیت موجود می باشیم .
در ادامه جلسه حسین زادگان، فرماندار ساری ضمن ابراز نگرانی از شرایط موجود اذعان داشت: فرمانداری ساری همواره تلاش نموده با ایجاد منطقه طرح سالم سازی سواحل ساری،حتی المقدور رفاه و امنیت شهروندان را تامین نماید. اما با توجه به شرایط موجود و نبود سرمایه گذار تا اطلاع ثانوی ،مدیریت و ساماندهی سواحل هریک از مجموعه های تفریحی فرهنگی ، اعم از امنیت و بهداشت و ... به عهده هریک از مجموعه های مربوطه باشد . لذا مقرر گردید معاون سیاسی فرمانداری ساری با برگزاری جلسه هماهنگی با مسئولین هریک از مجموعه های دولتی این موضوع را بررسی و تعیین تکلیف گردد .

 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^