نام زیرپورتال : مازندران
اخبار

1396/11/12 پنجشنبه

برگزاری دومین کارگاه آموزشی ذیحسابان شهرداریهای استان مازندران

دومین کارگاه آموزشی ذیحسابان شهرداریهای استان مازندران در شهرستان نور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی مازندران دومین کارگاه آموزشی ذیحسابان شهرداریهای استان مازندران با حضور علی غلامپور معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان ،محمدی تاکامی مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری و جمعی از شهرداران و ذیحسابان شهرداریهای استان درشهرداری شهرستان نور برگزار شد.
در این جلسه محمدی تاکامی ضمن تقدیر از اداره کل اموراقتصادی و دارایی مازندران به موجب پیگیری امورات مالی و نظارت ،جایگاه ذیحساب در شهرداریهای استان را بعنوان ناظر قانونی مهم دانست و از این جایگاه تحت عنوان مشاوران مورد اطمینان و ناظران کارآمد یاد کرد. وی در ادامه بر اجرای قوانین و مقررات بخصوص اجرای قراردادها ، انتخاب پیمانکار و پرداختها و کسر کسورات قانونی تاکید نمود.
 درادامه جلسه علی غلامپور ضمن تشکر ازحمایتهای دفتر شهری و امور شوراهای استانداری به ذکر نکاتی در زمینه نتایج حسابرسی، رعایت و ارزیابی عملکرد انجام شده توسط حسابرسان اداره نظارت مالی و ذیحسابان منتخب و انحرافات شناسایی شده پرداخت و تاکید نمود  که در راستای کاهش این انحرافات در اجرای قوانین ، آموزش ذیحسابان در دستور کار قرار گرفته و استمرار خواهد داشت.
وی در ادامه به تشریح ابزارهای نوین مالی چون اسناد خزانه اسلامی، اوراق تسویه خزانه و اوراق صکوک اجاره پرداخت.
لازم به ذکر است در این جلسه علی اصغر محسن زاده گنجی در دو نوبت صبح و عصر به تدریس و تشریح مفاد قانون برگزاری مناقصات پرداخت و  مجتبی ابوالحسنی رئیس اداره خزانه معین  و رضا خاکسار رئیس اداره تمرکز و تلفیق در مورد اسناد خزانه اسلامی ، نمادها و اعتبارات سال مالی ۹۶ و تخصیص و سررسید نمادهاو اوراق تسویه خزانه و سرفصلهای حسابداری بخش عمومی سال ۹۶ به ارائه توضیحات پرداختند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^