نام زیرپورتال : مازندران

1396/11/2 دوشنبه

گردهمایی هم اندیشی مدیران مالی دستگاههای اجرای استان مازندران

شانزدهمین جلسه هم اندیشی ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاههای استان مازندران بررسی قوانین ومقررات مالی برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی مازندران دکتر قاسم پیشه در گردهمایی ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاههای اجرایی که درمجتمع تفریحی و فرهنگی وزارت اموراقتصادی و دارایی ،پلاژ فرح آباد ساری برگزار شد،ضمن تاکید بر نظم و انضباط مالی اظهارداشت: برنامه ریزی،تدوین و اجرا  با بهره گیری از ابزار های نوین مالی و محاسباتی می تواند مارا درانجام ماموریت محوله یاری نماید.
وی از مدیران مالی دستگاههای اجرایی استان خواست تا با همدلی و همراهی و ایجاد سینرژی در جهت وظایف محوله گام بردارند و همواره بعنوان مشاوران مالی در جهت توسعه و ارتقای دستگاه محل خدمت خود اقدام نمایند.
نماینده ارشد وزیر اقتصاد در استان مازندران اعلام نمود: طی نشستی که با استاندار مازنداران داشته است، درخصوص الویت های پژوهشی سرمایه گذاری توسعه استان با هم به توافق رسیده اند مبنی براینکه که دستگاه های اجرایی مکلف اند یک درصد ازبودجه پژوهشی اختصاص یافته را برای طرح هایی به کارگیری نمایند که باعث توسعه و پیشرفت استان شود و صرفاً به تهیه گزارش در پایان سال محدود نگردد.
وی بر ضرورت بررسی و نظارت برعاملین ذیحساب درادارات شهرستانها توسط ذیحسابان و معاونین ذیحساب وهمراهی و نظارت معاونت نظارت مالی دراین حوزه تاکید نمود .
در ادامه جلسه سید باقرحسینی معاون توسعه مدیریت ومنابع،پرویز خالقی معاون اقتصادی وعلی غلامپور معاون نظارت مالی به تشریح برنامه ها و راهکارهای حوزه فعالیت خود پرداختند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^